Predpokladaný dátum ukončenia rekonštrukcie je 30.4.2023 - Fotogaléria rekonštrukcie

O nás a futbal aréne

FUTBAL ARENA disponuje s osvetleným futbalovým ihriskom s umelou trávou typu CHAMPIONSHIP 50 najvyššej kvality od spoločnosti TigerTurf, o rozmeroch 105 x 68 m, vrátane 4 malých futbalových ihrísk 48 x 26 m, patrí k najnovším umelým trávam svojho druhu v  Európe podľa medzinárodne platného certifikátu FIFA **.

Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti mestského futbalového klubu MFK Zvolen a je súčasťou komplexného areálu CITY RESORT. Súčasťou areálu je HOTEL TENIS ****, v ktorom vieme zabezpečiť komplexné ubytovanie, stravovanie a regeneráciu na vysokej úrovni.

Všetko na jednom mieste

V RATES ARENE vieme poskytnúť všeobecnú športovú prípravu ako je fitness centrum, kardio zóna a priestor pre skupinové tréningy. Súčasťou Rates Areny je aj viacúčelová športová hala, v ktorej vieme poskytnúť v zimných mesiacoch kompletný tréningový proces. Taktiež sa v areáli nachádza aj zimný štadión ICE ARENA, ktorá sa využíva celoročne a vie poskytnúť rôzne možnosti pre oddychovo – relaxačné aktivity. 

Návštevníci FUTBAL ARENY tak majú zabezpečené vynikajúce podmienky nielen pre rekreačný šport mládeže ale aj pre výkonnostno - vrcholový šport pre reprezentácie.

Projekt z verejných zdrojov podporil

Zisti viac
Fond na podporu športuZisti viac
Copyright © 2022 FUTBAL ARENA ZVOLEN. All rights reserved.Tvorba stránky – WebCreators.sk | Webhosting - HostCreators