O nás a Futbal Arene

FUTBAL ARENA disponuje s osvetleným futbalovým ihriskom s umelou trávou typu CHAMPIONSHIP 50 najvyššej kvality od spoločnosti TigerTurf, o rozmeroch 105 x 68 m, vrátane 4 malých futbalových ihrísk 48m x 26m, patrí k najnovším umelým trávam svojho druhu v  Európe podľa medzinárodne platného certifikátu FIFA **.

Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti mestského futbalového klubu MFK Zvolen a je súčasťou multifunkčného areálu CITY RESORT. Súčasťou areálu je HOTEL TENIS, v ktorom vieme zabezpečiť komplexné ubytovanie, stravovanie a regeneráciu na vysokej úrovni.

Všetko na jednom mieste

V RATES ARENA vieme poskytnúť všeobecnú športovú prípravu ako je fitness centrum, kardio zóna a priestor pre skupinové tréningy. Súčasťou Rates Arena je aj viacúčelová športová hala, v ktorej vie v zimných mesiacoch prebiehať kompletný tréningový proces. Taktiež sa v areáli nachádza aj zimný štadión ICE ARENA, ktorá sa využíva celoročne a poskytuje rôzne možnosti pre oddychovo–relaxačné aktivity. 

Návštevníci FUTBAL ARENA tak majú zabezpečené vynikajúce podmienky nielen pre rekreačný šport mládeže ale aj pre výkonnostno-vrcholový šport pre reprezentácie.

Fond na podporu športu
Copyright © 2022 FUTBAL ARENA ZVOLEN. All rights reserved.Tvorba stránky – WebCreators.sk | Webhosting - HostCreators